Британець зірвав рекордний джекпот в Європі - 129 млн євро

Підданий Великобританії виграв у лотерею EuroMillions 129 млн євро, вказавши правильно усі 7 загаданих чисел. Вірогідність виграшу становила 1/76275360.

Мешканець Великобританії 8 жовтня став власником рекордного виграшу у 129 млн євро в лотерею EuroMillions, що проходить на території дев'яти країн Західної Європи.

Переможець став єдиним серед кількох десятків мільйонів учасників розіграшу, хто правильно вказав всі сім загаданих чисел. Вірогідність виграти у цьому випадку була оцінена як 1/76275360.

Ім'я переможця, зі зрозумілих причин, не називається. Але повідомляється, що йому вдалося побити встановлений у травні 2009 року рекорд – тоді 25-річна мешканка Іспанії виграла 126,2 млн євро.

"Це найбільший лотерейний джек-пот, який коли-небудь виплачувався приватній особі в цій країні (Великобританії)", - заявила представник компанії Camelot, яка є організатором проведення розіграшів EuroMillions в Сполученому Королівстві.

Лотерея EuroMillions, окрім Британії, проводиться в Іспанії, Швейцарії, Франції, Австрії, Бельгії, Ірландії, Люксембурзі та Португалії.

Читайте також:

Переможець лотереї прогуляв 16 млн доларів і живе на допомогу з безробіття

Американка виграла в лотерею 212 млн доларів

Шестирічна дівчинка з Китаю стала мільйонером

Шекспіра замурували в бетоні після багатомільйонного виграшу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: