Брюссельські терористи планували теракт в іншій країні – Reuters

Швидке розслідування змусило ісламістів змінити плани.

Із самого початку брюссельські нападники, унаслідок низки атак яких загинули десятки мирних мешканців Бельгії, планували теракти в іншій країні.

Теракти планували здійснити знову у Франції. Однак, збиті з пантелику дуже значним прогресом слідства, зловмисники вирішили влаштувати атаку за місцем проживання, тобто у Брюселі.

Про це повідомило агентство Reuters із посиланням на заяву бельгійської прокуратури.

"Численні свідчення в розслідуванні показали, що терористична група спочатку хотіла ще раз вдарити по Франції. Однак, здивовані швидким прогресом слідчих, вони прийняли рішення атакувати Брюссель", - йдеться у повідомленні.

Слід зауважити, що напередодні страшних терактів у метро та аеропорту Брюсселя слідчим вдалося затримати ключових персонажів терактів 13 листопада  Парижі – Салаха Абдеслама та Мохамеда Абріні. 

Нагадаємо, що 22 березня два вибухи прогриміли в аеропорті Брюсселя. Влада Бельгії офіційно визнала вибухи терактом. На летовищі вибуховий пристрій привів у дію терорист-смертник. Після подвійного вибуху в аеропорту також пролунали вибухи біля метро: трагедії сталися на станціях "Маальбек" та "Шуман".

Терористів  Халіда Бакрауї і Наджима Лашрауї, яких вважають виконавцями вибухів в метро та аеропорту Брюсселя знайшли в базі Інтерполу. Зазначається, що Халід Бакрауї, який влаштував вибух в метро, був оголошений в міжнародний розшук владою Бельгії за звинуваченням у тероризмі.

Наджим Лашрауї, якого бельгійські ЗМІ назвали виконавцем одного з вибухів в аеропорту Брюсселя, був оголошений в міжнародний розшук владою Франції за звинуваченнями в підготовці терактів і виготовлення вибухових пристроїв.

Загалом, в результаті терактів в аеропорту та метро Брюсселя загинуло 35 людей.

Брюссель-місто джихада

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: