Для російських нуворишів запустили потяг Москва - Ніцца

Російські та французькі залізниці запустили "Східний експрес" навпаки": за 1200 євро і 2 доби олігархи зможуть дістатися до Лазурного берега у розкішному потязі.

Російські та французькі залізниці вирішили відродити легендарний "Східний експрес", але цього разу – у зворотному напрямку. Подорожувати будуть люди зі Сходу на сонячний берег Ніцци.

"Нувориші з Росії, країни олігархів і нафтових магнатів, поспішають забронювати місце в ексклюзивному поїзді, який трохи більше, ніж за 50 годин, доставить їх до Відня, Больцано і потім через Мілан, Геную і Санремо до Ніцци, на Лазурне узбережжя, що в цій країні все ще вважається незрівнянним символом сонця, моря та канікул для небагатьох обраних", - пише італійська La Repubblica.

Видання охрестило новий маршрут "Східним експресом" навпаки".

"У минулому сторіччі багатії і аристократи з Франції, Італії, Великобританії сідали в оксамитові крісла найзнаменитішого в світі шикарного поїзда, щоб відкрити для себе Східну Європу, перетнути Балкани, піднятися вгору за течією Дунаю до Будапешта, щоб дістатися до загадкового і таємничого Константинополя", - нагадали журналісти.

На перший погляд , зауважує видання, може здатися, що російські залізниці взялися за ризиковану підприємство: відкриття маршруту сьогодні, на початку сезону, який не є туристичним, і досить нелогічні ціни на квиток, в порівнянні з тарифами на авіаперевезення.

Так, 1200 євро коштує квиток в окремому купе з душем, баром-холодильником і особистим туалетом, що на 400 євро дорожче місця в першому класі в компанії з іншими пасажирами.

"Але судячи з перших замовлень, керівництво Російської залізниці, все добре прорахувало. У країні, де обмежене коло привілейованих все ще відчуває сильну чарівність слів "розкіш", "ексклюзив" і, перш за все, "західний", ідея повільної, але чудової подорожі на Лазурний берег уже стала модною знахідкою, що обіцяє приплив пасажирів і доходів, особливо на початку зими ", - пише автор статті.

На його думку, навряд чи цим поїздом будуть користуватися представники досить численної російської громади в Ніцці. Скоріше, він послужить лише росіянам, які можуть собі дозволити знову пережити щасливі години царів, закоханих в сонце Лазурного берега і дозволити перетнути пів-Європи за два дні.

Читайте також:

У Британії вийшла скандальна книга про життя російських олігархів

Щоб бути щасливим, слід їздити у відпустку чотири рази на рік

Круїзи до Північного полюса б'ють рекорди популярності

Лазурний берег Франції потонув у багнюці, 20 загиблих

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: