До 2050 року половина жителів Землі будуть африканцями

У 2011 році на Землі народиться близько 135 мільйонів осіб, а кількість померлих становитиме близько 57 мільйонів.

В 2011 році населення Землі збільшиться на 78 мільйонів жителів і основний приріст забезпечать країни африканського континенту.

Таку думку висловив професор Гарвардського університету, фахівець в області демографії Девід Блум (David Bloom), повідомляє CNN. Стаття вченого опублікована в журналі Science.

За прогнозами Блума, в 2011 році на Землі народиться близько 135 мільйонів осіб, а кількість померлих становитиме близько 57 мільйонів. Таким чином, населення планети збільшиться на 78 мільйонів жителів. При цьому, згідно з даними американського Бюро перепису населення (United States Census Bureau), в даний час на Землі проживає 6 930 000 000 осіб.

Співробітник Гарвардського університету вважає, що до 2050 року населення планети зросте на 2,3 мільярда осіб. Основний приріст (97%) забезпечать країни, що розвиваються, у тому числі 49% нових жителів планети народяться на африканському континенті.

Блум зазначив, що конкретні зміни чисельності населення Землі будуть залежати від того, чи продовжиться знижуватися коефіцієнт фертильності (кількість народжень на одну жінку).

Залежно від цього показника до 2050 року на планеті житимуть від 8,1 до 10,6 мільярда осіб, а до 2100 року - від 6,2 до 15,8 мільярда.

Читайте також:

Всі неафриканці є нащадками неандертальців

Україна перетвориться на пустелю, яку заселять африканці та азіати

В Африці білошкірих африканців вбивають і роблять з них талісмани

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: