Фідель Кастро став найпопулярнішим на Кубі блогером

Мікроблог лідера кубинської революції на Twitter постійно читають більше 100 тисяч користувачів. Утім, кубинців серед них небагато - адже доступ до Інтернету має лише 2% населення острова.

Лідер кубинської революції Фідель Кастро активно завойовує віртуальний простір. Постійними читачами його мікроблогу на Twitter стали вже більше 100 тисяч людей.

Свій блог Кастро завів близько року тому. За цей час він залишив у Twitter майже 1800 записів. Втім, за інтернет-активністю діяча можуть стежити в основному іноземці. Справа в тому, що на самій Кубі доступ до Мережі мають менше 2% населення.

За оцінками експертів, сторінка Кастро є найпопулярнішою у соціальній мережі з тих, які ведуться кубинцями або присвячені Острову Свободи.

Серед найскандальніших записів Кастро – розмірковування про те, що світ невблаганно наближається до ядерного Армагеддону, а також застереження, що НАТО збирається окупувати Лівію за наказом США.

Утім, записи Кастро розміщує не сам.Творці Інтернет-порталу Cubadebate обирають його найбільш цікаві висловлювання і розміщують їх на Twitter, про що свідчить коментар на офіційному сайті порталу.

Раніше стало відомо, що невдовзі Фідель Кастро залишить свою останню політичну посаду – першого секретаря Комуністичної партії Куби. Очікується, що на з'їзді в квітні буде обрано нове керівництво Компартії, на чолі якої, за прогнозами, стане брат Фіделя Рауль Кастро.

Читайте також:

На Кубі помер друг Че Гевари, герой "Щоденників мотоцикліста"

Фідель Кастро залишає посаду першого секретаря Компартії Куби

Янукович зібрався на Кубу

Фідель Кастро: те, що Обаму ще не вбили – це просто везіння

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: