Гілларі Клінтон стала героєм коміксу

У книзі коміксів "Політична сила", яка розповідає історію сходження Гілларі Клінтон на політичний Олімп, політик постане у досить комічному образі.

Колишня перша леді США, яка наразі займає пост держсекретаря країни, Гілларі Клінтон стала героїнею книги коміксів "Політична сила", яка вже з'явилася на полицях магазинів американських міст. У ній Клінтон постає перед читачами у вельми незвичному, комічному образі.

За задумом автора, голові зовнішньополітичного відомства не доведеться одягатися в екстравагантні костюми, битися з інопланетянами чи проявляти надприродну силу, притаманну героям звичайних коміксів. Книга в картинках лише розповідає історію сходження Гілларі Клінтон на політичний Олімп.

Як стверджує видавець Деррен Девіс, книга вийшла досить серйозна, вона розрахована, перш за все, на дорослих читачів. "Нашим завданням було показати всі ті інтриги і підступи, які супроводжували шлях Хілларі Клінтон на пост держсекретаря, і які, як правило, ігноруються основними ЗМІ", - зауважив він. При цьому, на відміну від багатьох інших коміксів, героями яких не раз опинялися відомі політики, книга про Гілларі Клінтон абсолютно правдоподібна.

Автор тексту Джером Мейд стверджує, що історію про Гілларі він писав для пересічного читача, який "спочатку зовсім не є шанувальником Клінтон, але потім, переживаючи разом з нею викладені на 32-х сторінках події, починає захоплюватися нею як особистістю і політиком".

Гілларі Клінтон та Сара Пейлін у коміксі 2009 року
Гілларі Клінтон та Сара Пейлін у коміксі 2009 року
Ця книга коміксів про Гілларі Клінтон - вже друга за останні роки. Вперше держсекретар США з'явилася в подібному образі в 2009 році у виданні, яке розійшлося тиражем в 20 тисяч екземплярів. За словами Деррен Девіса, ці комікси дворічної давності до цих пір знаходяться в кабінеті Хілларі Клінтон, що дозволило йому зробити висновок про те, що держсекретар досить благодушно відноситься до подібної сатири.

На відміну від коміксів 2009 року, в новому виданні Гілларі Клінтон постає як громадський діяч, політик, цільна особистість і людина з власними душевними переживаннями, емоціями і прагненнями.

Раніше героями коміксів, які досі користуються великою популярністю як у дітей, так і у дорослих американців, вже ставав президент США Барак Обама, мер Нью-Йорка Майкл Блумберг, багато голлівудських акторів та інші знаменитості.

Читайте також:

У російських вузах почнуть викладати комікси

Влада Мадагаскару випустила Конституцію у вигляді коміксу

У новому коміксі супер-Путін і "нанолюдина" Мєдвєдєв борються із зомбі

Японці навчаються на коміксах, як захищатися від радіації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: