Google звинувачує китайських хакерів у зломі акаунтів Gmail високопосадовців США

Акаунти поштового сервісу Gmail американських високопосадовців і політичних діячів США були зламані. Google підозрює уряд КНР.

Китайські хакери зламали облікові записи кількох сотень користувачів поштового сервісу Gmail, в тому числі акаунти американських високопосадовців і політичних діячів США. Про це йдеться в заяві, опублікованній даним сервісом американської компанії Google.

Як повідомляється у заяві, всі користувачі зламаних облікових записів були проінформовані про хакерську атаку.

На думку Google, даний інцидент не має нічого спільного з більш серйозною кібератакою китайських хакерів в кінці 2009 - початку 2010 року, коли їх метою стали системи безпеки самої компанії.

Конфлікт підігрівають повідомлення про те, що за подібними кібератаками може стояти уряд КНР.

Повідомлялося, що спеціальні підрозділи китайської армії організовують навчальні хакерські атаки на інформаційні мережі збройних сил КНР і, таким чином, підвищують готовність Народно-визвольної армії Китаю (НВАК) до захисту своїх систем управління.

На думку представників міністерства оборони КНР, підвищення рівня інформатизації та посилення захисту інформаційних мереж є важливими складовими частинами бойової підготовки військ.

Нагадаємо, США заявили, що можуть відповідати на кібератаки іноземних держав застосуванням своїх збройних сил. Про це йдеться у новій стратегії Пентагону. Військове відомство вирішило, що дії хакерів "становлять для національної безпеки не меншу загрозу, ніж збройні сили ворожих країн".

Читайте також:

США відповідатимуть на атаки хакерів ракетними ударами

Хакери атакували десятки державних сайтів Південної Кореї

Смартфонам, що піддалися злому, відмовили у доступі до кіносервісу Google

Американський дипломат опублікував сценарій кібервійни з Китаєм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: