Greenpeace влаштували маніфестацію на даху Сіднейської опери

Арештом п'яти активістів Greenpeace закінчилася маніфестація на даху Сіднейської опери.

У Австралії “ґрінпісівці” вилізли на знамениту Сіднейську оперу, аби повісити на ній банер із написом "Ні - політиці, так - угоді з клімату". Поліція арештувала активістів, а влада зняла банер.

За словами представника поліції, двоє чоловіків і три жінки, одягнені в костюми ніндзя, рано вранці зробили вдалу спробу розгорнути банер, розмірами 100 кв. м.

Один з учасників акції Джеймс Лоренс заявив, що вони не чинили опір арешту. "Своїми діями ми намагалися привернути увагу громадськості і перших осіб держав, які в ці дні збираються в Копенгагені для участі в саміті ООН з кліматичних змін", - сказав Лоренс.

У той же час головний адміністратор Greenpeace Лінда Селва зазначила, що маніфестанти, які підняли транспарант на дах Opera House, були високопрофесійні верхолази. "Хлопці знали, що їхні дії будуть розцінені, як протиправні, однак пішли на цей ризик. Ми хочемо достукатися до тих, від кого залежить майбутнє нашої планети. Адже Копенгагенська конференція більше зосереджена на політиці, аніж на отримання конкретного результату в боротьбі за екологію" , - сказала Селва.

"Свій вчинок ми зробили від імені всіх австралійців і хочемо, щоб наші слова були почуті", - підкреслила активістка.

Читайте також:

У Копенгагені заарештували понад 200 хіппі

У Копенгагені заарештовані 400 протестувальників проти конференції з клімату

Активісти Greenpeace взяли штурмом палац, де зібрався саміт ЄС

Активісти Greenpeace штурмували парламент Франції
 

ВідеоМаніфестація на даху Сіднейської опери

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: