Греки підпалили міністерство

Дата публікації
Перегляди
1382
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Греки підпалили міністерство

Греки підпалили міністерство адміністративної реформи

Народний гнів обрушився на міністерство адміністративної реформи, яке розробило план масового скорочення держпосад.

У міністерстві адміністративної реформи Греції в ніч на 9 квітня сталася пожежа, коли в будівлю жбурнули пляшку із запальною сумішшю.

В результаті пожежі майже повністю вигорів перший поверх прилеглої до будівлі прибудови, також постраждали припарковані поруч автомобілі.

Місцева поліція підозрює в нападі антиурядових демонстрантів, які таким чином вже намагалися підпалити кілька банків, урядових будівель, іноземних посольств і представництв великих компаній.

Протестний рух у Греції почав активно розвиватися два роки тому, коли уряд цієї країни став вводити в дію заходи економії бюджетних коштів. В результаті такої політики найсильніше постраждали найменш забезпечені верстви суспільства і середній клас, що викликало хвилю обурення серед греків. Тим не менш, керівництво країни наполягає на продовженні економії, оскільки в іншому випадку країні загрожує дефолт і вихід з єврозони.

Останні ініціативи зі скорочення витрат представило як раз міністерство адміністративної реформи. Згідно з розробленим там планом, Греція скоротить тисячі посад в державному секторі, що збільшить і без того високий рівень безробіття в країні.

Греки спалили міністерство громадських реформ

Греки спалили міністерство громадських реформ

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1382
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація