Іспанську черницю вигнали з ордену через любов до соцмережі Facebook

54-річна Маріа Хесус Галан, яка отримала від інших черниць прізвисько "Сестра Інтернет", написала на своїй сторінці, що її попросили покинути монастир.

Іспанську черницю вигнали з домініканського ордену, в якому вона жила останні тридцять п'ять років, за те, що вона проводила дуже багато часу на сайті соціальної мережі Facebook.

54-річна Маріа Хесус Галан, яка отримала від інших черниць прізвисько "Сестра Інтернет", написала на своїй сторінці, що її попросили покинути монастир через надмірне захоплення Мережею.

На момент свого "вигнання" сестра Маріа мала майже 600 друзів у Facebook. Зараз її фан-сторінка в соцмережі налічує тисячі користувачів, які закликають керівництво ордена дозволити їй повернутися в монастир.

Перший комп'ютер з'явився в Санто-Домінго Ель Реаль, монастирі XIV століття в місті Толедо (центральна Іспанія), десять років тому. "З його допомогою ми одержали доступ в інтернет-банк і стали рідше залишати територію монастиря", - пояснила сестра Маріа, яка постриглася в черниці в віці 21 року.

Маріа Галан, яка зараз живе в будинку своєї матері, заявила, що вона готова відкрити нову главу у своєму житті, пише The Daily Telegraph. "Я хотіла б відвідати Лондон і Нью-Йорк. У монастирі про такі речі не можна було навіть мріяти", - розповіла сестра Марія в Facebook.

Це вже не вперше, коли Інтернет створює проблеми для релігійної влади в Толедо. У минулому році парафіяльний священик був змушений піти зі свого поста, коли з'ясувалося, що він використовував Інтернет для реклами інтимних послуг.

Читайте також:

Засновник Facebook поскаржився поліції, що його переслідує маніяк

Хакери зламали блог Саркозі та повідомили про його відмову від виборів

Пабло Пікассо визнаний найпопулярнішим художником на Facebook

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: