Італію паралізував національний страйк

В Італії страйкують мільйони людей. Скасовано 200 авіарейсів і близько 50% потягів, на автострадах утворилися гігантські затори.

70% громадського транспорту Італії призупинило роботу через загальний страйк, що триватиме вісім годин. Скасовано 200 рейсів і близько 50% потягів, в основному - на внутрішніх маршрутах.

Акції протесту проходять по всій країні, центром страйку італійські ЗМІ називають Рим. У столиці країни, як і в інших великих містах, обмежено рух громадського транспорту і таксі, скасовані або затримані міжнародні авіарейси, закриті держустанови.

Страйки проходять і в портах (скасовані поромні рейси), і на автострадах, через що на трасах утворюються гігантські затори.

У країні страйкують три мільйони державних службовців і мільйони приватних підприємців. Закрито лікарні, школи, магазини.

Одноденний загальнонаціональний страйк, спрямований проти урядових заходів жорсткої економії, ініціювала найбільша в Італії профспілка Cgil.

Протести приурочені до дебатів у Сенаті, де найближчим часом почнуть обговорювати антикризовий план порятунку економіки Італії, запропонований урядом Сильвіо Берлусконі.

Прем'єр сподівається, що його план дозволить скоротити витрати на 64 млрд доларів. Незадоволені стверджують, що він призведе лише до поширення безробіття та уповільнення зростання ВВП.

Читайте також:

Греки вважають 8-годинний робочий день "жорстоким порушенням прав"

Перехоплено телефонну розмову Берлусконі: "Поїду на х** з цієї паскудної країни!"

Італія стала лідером Європи за рівнем молодіжного безробіття

В британських погромах вбачають початок повстань у всій Європі

ВідеоІталію паралізував національний страйк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: