Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Качинський полетів до Катині на зло Туску і Путіну

Лех Качинський не планував летіти до Катині, доки не дізнався, що прем'єр Дональд Туск домовився відправитися туди разом з Володимиром Путіним.

Президент Польщі Лех Качинський прийняв рішення летіти до Катині спонтанно.

Це сталося тоді, як він дізнався, що прем'єр Дональд Туск відгукнувся на пропозицію Володимира Путіна разом відвідати Катинь.

Нині покійного Качинського зачепив цей факт і він заявив, що найважливішим представником Речі Посполитої є все ж таки президент.

"Я теж там буду, гадаю, візу отримаю" - сказав він.

Після того протокольним службам довелося постаратися, щоб знайти вихід із цієї незручної ситуації. У підсумку, у Варшаві вирішили організувати дві поїздки - прем'єра та президента, тільки в різні дні.

Разом із Лехом Качинським до Катині вирушили близько трьохсот дітей та онуків розстріляних польських офіцерів. Більшість із них діставалися туди спецпотягом.

Нагадаємо, літак Качинського розбився вранці в суботу, не долетівши до аеродрому. В результаті краху літака загинули всі 97 людей, які перебували на борту, у тому числі 88 членів польської офіційної делегації, які прямували на траурні заходи в Катинь.

Серед загиблих - президент Польщі Лех Качинський, його дружина Марія Качинська, останній президент Польщі у вигнанні Ришард Качоровський, високопоставлені представники уряду і президентської адміністрації, члени сенату і депутати сейму, а також майже всі представники військового командування Польщі.

Детальніше про таємницю польоту Качинського дивіться у відео ТСН.

Читайте також:

Польща втратила все військове командування в результаті краху Ту-154

В авіакатастрофі загинули президент і вище керівництво Польщі

Лех Качинський: історія життя

Відео Таємниця загибелі Качинського

Залиште свій коментар

Вибір редакції