Кадиров особисто очолив спецоперацію проти бойовиків у Грозному

У Ленінському районі Грозного була виявлена ​​група бойовиків, спрямована до столиці Чечні для здійснення серії терактів польовим командиром Муслімом Гакаєвим.

У Грозному проводиться спецоперація з ліквідації групи бойовиків. Про це рано вранці у четвер, 18 серпня, повідомив глава Чечні Рамзан Кадиров.

За його словами, у Ленінському районі Грозного була виявлена ​​група бойовиків, спрямована до столиці Чечні для здійснення серії терактів польовим командиром Муслімом Гакаєвим.

Повідомляється, що Кадиров особисто був присутній на місці проведення операції і координував дії її учасників.

У ході операції вдалося знищити чотирьох бойовиків. В укритті бойовиків виявлено зброю, боєприпаси та вибухові речовини.

Зазначимо, що ввечері в середу, 17 серпня, Кадиров розповів ЗМІ про спецоперацію, що проходить в горах на півдні республіки. У ході операції, яка, як повідомлялося, в той момент ще не була завершена, було знищено сім бойовиків, включаючи заступника Мусліма Гакаєва - Майрбека Абдусаламова.

На початку липня 2011 Кадиров заявляв, що група бойовиків, якою імовірно командують брати Гакаєви, була виявлена ​​в гірській місцевості на кордоні Веденського і Шалінського районів Чечні.

Читайте також:

Рамзан Кадиров показав Олександру Ткаченку резиденцію і розповів про мир на Кавказі

Кадиров у Анталії пересів на Rolls-Royce за 2 млн долл. й оселився в апартаментах з акулами

Російські націоналісти хочуть ввести в Росії "порядки" Кадирова

Кадиров розгромив у Чечні зірок світового футболу (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: