Кокойти: Україна не здатна бути самостійною державою

Президент невизнаної республіки вважає, що Грузія та Україна мають менш сильну державність, ніж Південна Осетія.

Грузія і Україна не здатні бути самостійними державами, вважає президент невизнаної республіки Південна Осетія Едуард Кокойти.

Про це він заявив після відкриття Музею геноциду в Цхінвалі, присвяченого роковинам початку п'ятиденної війни між РФ і Грузією.

"Давайте порівняємо новітню історію так званої незалежної Грузії. За неповні 20 років Грузія сім разів воювала, чотири рази в Південній Осетії і три рази в Абхазії. За неповні 20 років жоден з керівників Грузії не дійшов влади законним конституційним шляхом і жоден з них не залишив свою посаду законним конституційним шляхом", - нагадав він.

На думку Кокойти, це відбувається тому, що "у Грузії немає досвіду і практики державності, і Грузія не здатна бути самостійною державою, так само, як і Україна, яку також сьогодні лихоманить".

Президент Південної Осетії звернувся до країн, що підтримують Грузію й Україну, із закликом звернути увагу на те, "як сусідні з Грузією держави, проголосивши себе, будують нормальні сучасні цивілізовану державність".

"У нас дуже гарні перспективи, тому що це був справжній прояв волі народу. А підтримка і волевиявлення народу завжди доводять до перемоги, ми це довели в серпні 2008 року", - підсумував Кокойти.

Раніше президент Південної Осетії Едуард Кокойти назвав Україну, США та Ізраїль відповідальними за геноцид осетинського народу, оскільки ці країни озброювали Грузію.

Нагадаємо, 8 серпня виконується рік з початку військового конфлікту між Грузією і Росією, підсумком якого стало визнання Москвою Абхазії та Південної Осетії незалежними державами.

Читайте також:

У Грузії палять російські прапори

Мєдвєдєв попередив Саркозі: Грузія збирає на кордоні війська

Саакашвілі: Путін хоче мене вбити

Грузія та Росія згадують жертв серпневої війни 2008 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: