Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лідера каталонських прихильників незалежності можуть арештувати

Причиною для можливого затримання і арешту може стати неналежна витрата державних коштів.

Очільник виконавчої влади Каталонії Карлес Пучдемон, що наполягає на референдумі про незалежність, може опинитися під вартою.

Про це заявив генеральний прокурор Іспанії Хосе Мануель Маса, - інформує Onda Cero.

За його словами, причиною для можливого затримання і арешту Пучдемона може стати неналежна витрата державних коштів.

ВідеоЗдобути незалежність будь-якою ціною: як розвиваються події в Каталонії

Нагадаємо, у Барселоні майже мільйон демонстрантів вийшли підтримати незалежність Каталонії. Сотні тисяч каталонців вийшли на демонстрацію у Барселоні у понеділок, 11 вересня, на підтримку незалежності Каталонії від Іспанії. У цей день відзначається національний день Каталонії - Діада. За оцінкою поліції Барселони, у демонстрації брали участь близько одного мільйона осіб, що робить її однією з наймасштабніших акцій протягом останніх кількох років.

7 вересня Конституційний суд Іспанії зупинив дію закону, ухваленого регіональним парламентом Каталонії 6 вересня, який передбачає проведення 1 жовтня референдуму про незалежність цього регіону. Попри це в понеділок глава уряду Каталонії Карлес Пучдемон заявив, що референдум відбудеться за будь-яких обставин і що протягом наступних трьох тижнів, які залишаються до запланованого референдуму, усі перепони на його шляху будуть усунені. 

Тоді з 6,3 мільйона осіб, які мають право голосу, в референдумі взяли участь 2,3 мільйона. 80 відсотків із них висловилися за незалежність регіону. Каталонія, в якій проживає 7,5 мільйона людей, має свою власну мову та культуру, а також розвинене виробництво та процвітаючий туристичний сектор. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції