Лівійські повстанці підтвердили смерть сина Каддафі Хаміса

Представник Міноборони Перехідної національної ради (ПНС) Лівії підтвердив загибель одного з синів Каддафі Хаміса.

Один із синів Муаммара Каддафі - Хаміс - був убитий. Цю інформацію офіційно підтвердили у Міноборони Перехідної національної ради (ПНС) Лівії.

"Є підтвердження загибелі сина Каддафі Хаміса. Він загинув в передмістях міста Тархуна. Похований в передмістях Бані-Валіда. Також убитий син керівника спецслужб Лівії Абдалли Ас Сенусі Мухаммед", - сказав офіційний представник Міноборони ПНС Ахмад Лазні.

Тим часом сотні ополченців, лояльних перехідному уряду Лівії, підходять впритул до міста Бані-Валід - одному з останніх анклавів, що залишаються під контролем сил Муаммара Каддафі.

Переговори тривали весь ранок, і хоча вони офіційно закінчені, повної ясності в цьому питанні немає. Представники військових заявляють західним ЗМІ, що, звичайно, хотіли б увійти в місто без бою, але готові і до сутичок.

За інформацією ЗМІ, захисники міста не схильні битися до останньої краплі крові: частина найбільш радикальних послідовників Каддафі втекла з міста, а решта натякають на готовність до переговорів.

Противники Каддафі насуваються на місто в пустелі з півночі, заходу і сходу. Вони зажадали від сил, вірних диктатору-утікачу, здаватися, інакше почнеться штурм.

Нагадаємо, резиденція Каддафі в Тріполі була захоплена повстанцями в кінці серпня, після чого Національна перехідна рада почала перебиратися в лівійську столицю. Очікується, що переїзд завершиться після 5 вересня, розповів у п'ятницю голова ради Мустафа Абдель Джаліл.

Прихильники Каддафі поки утримують рідне місто лівійського лідера Сирт. Недавня спроба повстанців захопити місто провалилася, і ультиматум про здачу був продовжений ще на тиждень, до 10 вересня.

Тим часом, син Каддафі Сейф аль-Іслам зустрівся з лідерами племен, що живуть у околицях Тріполі. Як заявив представник Сейфа аль-Іслама Каддафі, його прихильники готуються до захоплення столиці.

З початку громадянської війни в Лівії у лютому 2011 року ім'я лівійського лідера не сходить з перших шпальт газет по всьому світу. Лівійські повстанці захопили Тріполі і останнім оплотом прихильників полковника залишається його рідне місто Сирт. Де перебуває сам Каддафі, достеменно невідомо.

Читайте також:

Алжир відмовив Каддафі у наданні притулку

Лівійські повстанці вирішили розстріляти Каддафі

У резиденції Каддафі знайшли альбом з фотографіями Кондолізи Райс

Сімейний фотоальбом полковника Муаммара Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: