Лукашенко: проти Білорусі ведеться жорстока інформаційна війна

Лукашенко вважає, що проти Білорусі ведеться жорстока інформаційна війна, що білоруське суспільство намагаються розколоти та посіяти в ньому страх і недовіру один до одного.

Проти Білорусі ведеться жорстока інформаційна та політична війна. Таку заяву зробив сьогодні, 9 травня, президент Білорусі Олександр Лукашенко на церемонії покладання вінків до монумента Перемоги.

За словами Лукашенка, білоруське суспільство намагаються розколоти, "посіяти в ньому страх і недовіру один до одного".

"Це помста за те, що ми будуємо свою справді незалежну державу. За те, що білоруський народ хоче бути господарем у своєму домі і самому визначати свою долю", - вважає білоруський лідер.

"Упевнений, будь-які труднощі ми подолаємо і гідно вистоїмо всі випробування, бо сила нашої молодої держави у вірності традиціям покоління переможців, в єдності і згуртованості нашого народу", - відзначив Лукашенко.

Білоруський лідер також висловив думку, що в світі з'явилася нова генерація політиків, для яких війна стає повсякденним поняттям.

"Ми бачимо сьогодні, як лідери відомих країн з бездумною, страхітливою легкістю приймають рішення про бомбардування мирних міст, прирікаючи на смерть тисячі жінок, дітей, людей похилого віку і при цьому називаючи себе демократичними країнами. Ці події викликають мимовільні асоціації з періодом Великої Вітчизняної війни", - заявив Лукашенко.

За словами білоруського лідера, причини цієї ситуації багато в чому полягають у тому, що на світовій арені з'явилася нова генерація політиків, "які знають про війну лише з бойовиків та які не відчули на собі втрати рідної чи близької людини".

Читайте також:

Лукашенко заборонив державним ЗМІ писати про кризу

У ПР порадили Лукашенку не забувати, що він уже не голова колгоспу

Лукашенко завадить Україні отримати безвізовий режим з Європою

Єврокомісія за "козла" назвала Лукашенка "звичайним громадянином"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: