Лукашенко знайшов у блозі Мєдвєдєва "бруд" про себе

Російський президент звинуватив свого білоруського колегу в необґрунтованій критиці Росії, а той відповів, що все це бруд зі сторони Мєдвєдєва, який пишеться з метою не дати перемогти Лукашенку на виборах.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко порівняв критику своєї особи з боку російського колеги Дмитра Мєдвєдєва, з якою той виступив у своєму відеоблозі, з "брудом".

Свою заяву Лукашенко зробив під час наради з лікарями, присвяченої розвитку боротьби з онкологічними захворюваннями. В процесі зустрічі лідер Білорусії торкнувся теми доступності в країні Інтернету.

Зокрема, Лукашенко зазначив: "Як заборонити Залуцькому (Йосип Залуцький - доктор медичних наук, професор білоруської академії наук) вийти на сайт президента Росії, блогера, і прочитати бруд щодо його білоруського колеги? Ніхто не заборонить!"

Пост у відеоблозі Дмитра Мєдвєдєва, присвячений Білорусі, був опублікований 3 жовтня. У ньому російський президент звинуватив свого білоруського колегу в необґрунтованій критиці Росії, до якої Лукашенко вдається в рамках передвиборної кампанії.

Також російський лідер нагадав Лукашенкові про обіцянку визнати Абхазію і Південну Осетію, від якої президент Білорусії в результаті відмежувався.

Запис Мєдвєдєва був відповіддю на прес-конференцією Лукашенка, яку той провів 1 жовтня з російськими ЗМІ. У ході зустрічі з журналістами глава Білорусі звинуватив Мєдвєдєва в організації проти нього інформаційної кампанії напередодні президентських виборів, запланованих на 19 грудня.

Читайте також:

Мінськ: поросячий лемент російських ЗМІ - це методи Геббельса

Російське ТБ назвало Лукашенка психопатом із садистськими нахилами

Четверта серія скандального фільму про Лукашенка з'явилася в Інтернеті

Лукашенко: Мєдвєдєв віддав команду мене "мочити"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: