Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мавроді запускає нову піраміду МММ-2011: "Ми можемо багато"

Засновник знаменитої піраміди МММ Сергій Мавроді оголосив про створення нового проекту. Він запевнив, що шахраювати більше не буде, і вкладники отримуватимуть 20% прибутку щомісяця.

Засновник фінансової піраміди МММ Сергій Мавроді оголосив про початок свого нового проекту, який отримав назву МММ-2011 "Ми можемо Багато".

За словами Мавроді, громадяни, які вирішили вкласти свої гроші в його новий проект, отримуватимуть 20% прибутку щомісяця, прибуток пенсіонерів та інвалідів становитиме 30%.

Вкладники відкриватимуть свої рахунки в електронних платіжних системах в доларах США. На розміщені гроші вони зможуть купувати віртуальні квитки, які будуть зростати в ціні.

"Будуть знову запроваджені ці квитки. Хто в МММ грав, пам'ятає, хто не грав, це ніби розрахункова одиниця, квиток, акція, яка різниця. Віртуальний квиток, це не цінний папір, просто фантик. Вони будуть зростати в ціні", - заявив засновник МММ.

За словами Мавроді, його проект є структурною фінансової соціальною мережею. Проте він не заперечує, що вона стане черговою фінансовою пірамідою.

Мавроді розповів, що він є тільки родоначальником цієї ідеї, і керуватиме процесом, призначивши управляючого, який буде займатися адміністративною роботою.

"Я взагалі займатися не буду. Гроші я ніякі не беру. Мені нічого не треба", - наголосив Мавроді.

Він висловив упевненість, що за рік учасниками його проекту стануть 100 тисяч людей, а в другий рік кількість вкладників збільшиться до мільйона. Вкладниками можуть стати мешканці будь-якої країни світу.

"Система абсолютно невразлива, незнищенна, навіть якщо всі бояться, що зі мною щось зробить влада. Хоча, не зрозуміло за що. Якщо тільки наркотики підкинуть чи атомну бомбу. Тут мені щось інкримінувати неможливо, я до грошей не торкаюся", - заявив Мавроді.

Він підкреслив, що навіть якщо його не стане, система все одно працюватиме.

"Живеш у дурдомі і чекаєш весь час на якість підступи. І те, що наша влада обов'язково буде влазити і намагатися заважати. Хоча чому тут заважати? Я допомагаю людям. Взагалі безкорисливо. Я нічого не маю. Ні копійки", - сказав він.

У середині 1990-х років піраміда "МММ" Сергія Мавроді розорила мільйони росіян.

У 2003 році Мавроді був засуджений до 13 місяців позбавлення волі, а в квітні 2007 року - до чотирьох з половиною років в'язниці. Свій строк Мавроді відбув, після чого вийшов на волю.

Читайте також:

Сергій Мавроді розкрив помилки Бернарда Медоффа

"Аферист сторіччя" Медофф у в'язниці став "Берні Хуліганом"

Путін порівняв Ходорковського з Аль Капоне

СБУ почала перевірку "Клуба тисячі мільйонерів" Аделаджі

Залиште свій коментар

Вибір редакції