Молодь Єгипту повстала проти військової влади: "Повертайтеся в казарми!"

Коаліція революційної молоді Єгипту закликала військових залишити політику цивільним керівникам і повернутися до своєї служби.

Чергова масова акція протесту на центральній площі Каїра Тахрір під гаслом "Дякуємо! Повертайтеся в казарми!" пройде 7 жовтня з ініціативи Коаліції революційної молоді Єгипту.

Акція буде спрямована проти тривалого перебування при владі в Єгипті військових. Молодь має намір зажадати від голови правлячого Вищої ради збройних сил маршала Хусейна Тантаві негайно залишити політику цивільним керівникам і повернутися до військової служби.

Залучення потенційних учасників на антивоєнну демонстрацію стартувало через соціальні мережі. Крім того, організатори акції мобілізували близько ста тисяч добровольців, які роздаватимуть запрошення прийти на Тахрір на вулицях міст та у вищих навчальних закладах.

"З нами поводяться, як з недоумкуватими або злочинцями. Військові повинні усвідомити, що вони - не представники революції 25 січня, не її захисники. Нехай ідуть і займаються своєю справою, а ми займемося своєю!" - йдеться в листівках і на сторінці революційної молоді в мережі Facebook.

На даний момент про свою участь в акції 7 жовтня заявили вже близько двадцяти молодіжних рухів Єгипту.

Нагадаємо, після масових народних протестів президент Єгипту Хосні Мубарак, який керував країною понад 30 років, 11 лютого 2011 року був змушений піти у відставку.

Влада в країні була тимчасово передана Вищій раді збройних сил. Військові розпустили парламент, скасували дію конституції і пообіцяли найближчим часом провести демократичні вибори і повернути кермо влади в руки легітимного цивільного керівництва.

Проте оголошені незабаром після народного повстання тимчасові рамки проведення парламентських і президентських виборів були зміщені на кілька місяців. Крім того, військові досі не скасували діючий в Єгипті вже 30 років режим надзвичайного стану.

Читайте також:

Більшість єгиптян хочуть смертного вироку для Мубарака

Молодь Єгипту готує нову революцію

Скинутий президент Єгипту вмирає від ракової пухлини

Єгипетські опозиціонери почали випускати газету "Майдан Тахрір"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: