МВС Латвії включило Лужкова до "чорного списку"

Голова МВС Латвії внесла екс-мера Москви до списку осіб, чий в'їзд до країни небажаний. Причиною цього глава назвала негативне ставлення Лужкова до цієї країни.

Міністерство внутрішніх справ Латвії включило екс-мера Москви Юрія Лужкова до чорного списку осіб, чий в'їзд до країни небажаний.

Про це повідомила глава МВС Латвії Лінда Мурнієце.

"Я включила його в "чорний список", - сказала міністр.

Між тим, сам Лужков заявив, що не має наміру залишати Росію, незважаючи на те, що подавав запит на посвідку на проживання в Латвії. За словами колишнього градоначальника російської столиці, громадянство іншої країни потрібно йому, щоб знайти свободу пересування. "Якщо родина від мене не відмовиться, я теж залишати її не збираюся", - заявив Лужков.

Він підкреслив, що отримання виду на проживання не означає намір переїхати в Латвію.

"Я звертаюсь по даний статус, щоб мати свободу пересування", - підкреслив колишній мер Москви.

Раніше глава МВС балтійської республіки Лінда Мурнієце заявила, що Юрій Лужков, який подав прохання на надання йому посвідки на проживання в Латвії, не заслуговує цього статусу і, найімовірніше, його не отримає.

Латвійські ЗМІ вказували, що в Лужкова з'явилася законна підстава на отримання виду на проживання в Латвії, так як він інвестував необхідну суму - 200 тисяч латів (близько 400 тисяч доларів) - в субординований капітал Rietumu banka. Крім того, у Лужкова в Латвії є нерухомість.

Нагадаємо, про намір Лужкова отримати посвідку на проживання повідомили 16 січня латвійські ЗМІ. При цьому наголошувалося, що заява була подана ще в кінці минулого року в посольство Латвії в РФ.

Юрій Лужков був відправлений у відставку з поста мера Москви у зв'язку з "втратою довіри" президента РФ 28 вересня. Відразу після виходу указу Мєдвєдєва російські експерти і політики не виключили, що діяльністю колишнього мера Москви можуть зайнятися правоохоронні органи. У листопаді Лужков повідомив, що вивіз до Лондона двох своїх дочок.

Читайте також:

МВС Латвії: Лужков не гідний посвідки на проживання

Юрій Лужков назвав путінську партію "служницею"

Новим мером Москви обрано "справжнього сибіряка" Сергія Собяніна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: