На Сицилії розвісили плакати з Гітлером у рожевій нацистській формі

Фюрер із сердечком замість свастики рекламує нову лінію молодіжного одягу - до незвичайної акції вдалися рекламісти із Палермо.

Рожевий Гітлер
Гітлер на рекламі одягу
На вулицях сицилійського міста Палермо з'явилися плакати, на яких зображений Адольф Гітлер у рожевій нацистській уніформі.

Постери є рекламою нової лінії молодіжного одягу. На нарукавній пов'язці на рожевій формі Гітлера замість свастики намальовано велике червоне серце. Внизу кожного плаката - підпис: "Зміни стиль. Не йди за своїм лідером".

Незвичайні плакати викликали хвилю обурення в Палермо. Член міської ради від лівоцентристської партії Росаріо Філорамо заявив, що "зображення людини, який несе відповідальність за найстрашніші сторінки історії минулого сторіччя, ображає конституційні принципи Італії і почуття городян".

Однак рекламне агентство, яке розмістило плакати, вважає, що реакція деяких людей занадто сувора. "Ми висміяли Гітлера, запропонувавши молодим людям створювати свій власний стиль і не піддаватися впливу вождів", - заявив представник рекламістів Даніеле Манно.

Нагадаємо, зовсім не гумористичними виявилися плакати Муссоліні, які вивісили представники ультраправих в Римі у день святкування 65-ї річниці визволення Італії від фашистів. На них було написано: "Ідея занепадає, коли ніхто не здатен її захищати".

Тоді за звинуваченням у пропаганді фашизму заарештували 17 людей. Плакати були терміново демонтовані.

Читайте також:

У Римі з'явилися плакати Муссоліні

У московському метро вивісили перший плакат зі Сталіним

Литва визнала свастику своєю історичною спадщиною

Британські школярі вважають Гітлера футбольним тренером

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: