Нігер дозволить повстанцям допитати сина Каддафі

Якщо представники Національної перехідної ради Лівії захочуть допитати Сааді Каддафі, вони можуть вільно приїхати до Нігеру. Про екстрадицію сина Каддафі мова натомість не йде.

Влада Нігеру повідомила, що дозволить новому керівництву Лівії допитати Сааді Каддафі, якому вона раніше надала притулок. З відповідною заявою в ефірі нігерського державного телебачення виступив міністр юстиції Мару Амаду.

За словами міністра, якщо представники Національної перехідної ради Лівії захочуть допитати Сааді Каддафі, вони можуть вільно приїхати до Нігеру.

Разом з тим Амаду наголосив, що про екстрадицію сина лівійського лідера на батьківщину мови не йде.

Міністр пояснив, що Нігер не може видати Каддафі-молодшого країні, в якій йому загрожує упереджений суд і, можливо, страта. Проте він не виключив, що Сааді може бути переданий міжнародному суду або якій-небудь демократичній країні відповідно до норм міжнародного права.

За даними західних ЗМІ, син лівійського лідера наразі знаходиться в столиці Нігеру, місті Ніамей.

Про те, що Сааді, третій за старшинством син Муаммара Каддафі (народився в 1973 році), прибув до Нігеру, стало відомо 11 вересня. Ця країна, влада якої протягом багатьох років тісно співпрацювала з режимом Каддафі, надала втікачеві притулок.

Незабаром після цього Інтерпол видав міжнародний ордер на арешт Сааді Каддафі, якого в Лівії звинувачують у фінансових махінаціях, а також у тому, що він керував збройними силами, що пригнічували акції протесту.

Читайте також:

Син Каддафі, якого розшукує Інтерпол, "засвітився" на ТБ

Дочка Каддафі запевнила, що її батько живий і продовжує боротися

Нігер відмовився видати Лівії сина Каддафі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: