Німці розкритикували інтерв'ю Путіна для газети Bild

Політики кажуть, що російський лідер може справити враження на пересічних німців, але не на офіційний Берлін.

Упродовж двох днів велике інтерв'ю російського президента Володимира Путіна виходить у наймасовішій німецькій газеті Bild. Видання, хоч і бульварне, але має найбільше читачів у Німеччині, тому інтерв'ю, яке виставляє російського керманича в найкращому світлі, є вдалим піар-ходом Кремля, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Від видання, яке називають зубатим, очікували гострих питань до Путіна. Однак головний редактор, який літав по інтерв'ю до Москви, розмовляв із російським очільником дуже м'яко. Президент укотре виправдав анексію Криму, бомбардування Сирії та звинуватив Україну в невиконанні мінських домовленостей.

"Це не журналістика, це вірнопідданство. Ми ставимо ввічливі питання імператору. Це дуже сумно і дуже неприємно для журналістики. Сенс у тому, що це вагу надає головним редакторам – ось, нас прийняв цар", - каже журналіст і письменник Борис Райсшустер.

У політичних колах реакція також була не найсприятливіша для президента РФ.

"Москва завжди звинувачує Німеччину, що тут медіа займаються антимосковською пропагандою. Якби Ангелу Меркель друкували в найбільшій російській газеті два дні поспіль – це був би крок уперед. Але це виходить за межі моєї фантазії", - прокоментувала появу інтерв'ю депутат Бундестагу Марілуїзе Бек.

Вона вважає, що розлоге інтерв'ю-презентація поглядів Путіна може вплинути на німців, які налякані ситуацією з біженцями і ностальгують за сильною рукою. Однак воно не матиме впливу на позицію офіційного Берліна.

"Анексією Криму Путін однозначно порушив міжнародне право. Із Донбасу не пішли російські солдати, що унеможливлює вільні й чесні вибори. Тому спроби Путіна заявити, що діяти зараз повинна Україна і Верховна Рада, не витримують критики", - наполягає депутат німецького парламенту.

Запрошення на Мюнхенську конференцію з питань безпеки Путін в інтерв'ю відхилив. Його можна зрозуміти, адже там російському президенту довелося б відповідати на куди критичніші запитання, і вже від поважних офіційних осіб.

Як повідомлялося, в інтерв'ю Bild Путін розповів, чи потрібен Росії статус наддержави. За словами лідера РФ, це було б "дорого та ні до чого".

Також раніше Путін відреагував на смертельні авіаудари російських військових по школі в Сирії. За його словами, по таким об'єктам "наносять удари і американці, і французи, і хто завгодно".

Кореспондент ТСН Наталія Фібріг

ВідеоУпродовж двох днів велике інтерв'ю Володимира Путіна виходить у наймасовішій німецькій газеті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: