Нова лівійська влада розпочала знесення резиденції Каддафі

Нова лівійська влада розпочала знесення резиденції Каддафі

Резиденція Каддафі. Ілюстрація / Фото: AFP

16 жовтня у столиці Лівії Тріполі почалося знесення резиденції колишнього лідера Муамара Каддафі. Будинок зносять два бульдозери.

У столиці Лівії Тріполі почалося знесення резиденції колишнього лідера Муамара Каддафі. Будинок зносять два бульдозери, якими керують люди.

"Ми зносимо її, тому що хочемо знищити все, що належить Каддафі", - сказав один з них, Ессам Сараг.

Інший супротивник Каддафі сказав, що повстанці не зупиняться, поки не знищать все те, що належить колишньому лідерові. Він додав, що на місці резиденції, можливо, буде побудовано будівлю мирної організації.

Поряд з резиденцією, площа якої складає шість квадратних кілометрів, зібралися люди, щоб висловити свою підтримку; водії проїжджаючих автомобілів зупинялися і приєднувалися до натовпу.

По резиденції Каддафі не раз завдавалися удари сил НАТО.

А днями в ООН заявили, що ситуація, яка склалася в Лівії через відсутність дієвого уряду і бойові дії, що продовжуються, залишається настільки складною, що ООН поки не в змозі виконати свою місію нормалізації життя в цій країні.

У ніч на суботу, 15 жовтня, в столиці Лівії Тріполі відновились збройні сутички військ Національної перехідної ради Лівії з прихильниками колишнього лівійського лідера Муамара Каддафі.

Читайте також:

Рідне селище Каддафі перейшло під контроль сил ПНР

Каддафі звинуватили в знищенні найбільшого нафтового родовища

Туареги здали Каддафі

Сина Каддафі затримано

Повʼязані теми:

Наступна публікація