Каддафі звинуватили  в знищенні найбільшого нафтового родовища

Родовище, на якому до початку військових дій добували близько 130 тисяч барелів на день, було виявлено зруйнованим, його аеропорт повністю знищений.

Італійська нафтова компанія Eni заявила, що її найбільше нафтове родовище в Лівії, відоме як Elephant, зруйновано військами поваленого диктатора Муаммара Каддафі.

Як повідомляється, це ускладнить швидке повернення Лівії на світовий ринок після кількох місяців хвилювань.

"Наш доброволець відправився з командою з 10 чоловік, які супроводжували його в двогодинному огляді місця, де він зробив фотографії повного безладдя", - заявив операційний менеджер Eni в Лівії Мустафа Абугфііфа.

Родовище, на якому до початку військових дій добували близько 130 тисяч барелів нафти на день, було виявлено зруйнованим, його аеропорт повністю знищений разом з важливими моніторами та ключовими електричними приладами, повідомив він.

"Ми не можемо обіцяти, що родовище знову запрацює до кінця року. Військові Каддафі знищили все", - сказав Абугфііфа.

Процес відновлення може зайняти ще більше часу, тому що область, де знаходиться родовище, залишається осередком, де тривають зіткнення між повстанцями і військами Каддафі.

Наприкінці вересня Eni відновила видобуток нафти на 15 лівійських свердловинах родовища Абу-Аттіфель, розташованому в 300 км на південь від Бенгазі.

Eni - перша компанія, яка поновила нафтовидобуток в Лівії на тлі зіткнень між силами, вірними полковнику Муаммару Каддафі, і частинами нового уряду країни.

Компанія Eni почала здійснення комерційних проектів з видобутку вуглеводнів у Лівії в 1959 році.

Читайте також:

Рідне селище Каддафі перейшло під контроль сил ПНР

США у Лівії шукають зниклі тисячі радянських ракетних комплексів

У Тріполі знайдено братську могилу з 1200 трупами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: