Однорукого опозиціонера в Білорусі оштрафували за оплески

Несподівано закінчився один із судових процесів над учасниками "мовчазних акцій протесту" в Білорусі. За публічні оплески оштрафували однорукого активіста.

У білоруському місті Гродно суд оштрафував однорукого учасника "мовчазних акцій протесту" за оплески. Він має сплатити державі більше 200 доларів.

Як розповіли очевидці, на судовому процесі один зі свідків заявив, що бачив, як мешканець Гродно на ім'я Костянтин (прізвище уточнити не вдалося) разом з іншими учасниками акції плескав у долоні.

Батько підсудного, який був присутній в залі суду, не витримав і, вставши, заявив: "Як це можливо, якщо мій син інвалід? У нього замість руки – протез".

Суддя все це вислухала, але постановила виплатити максимально можливу суму штрафу - 150 тисяч білоруських рублів (близько 200 доларів).

Цю історію також підтвердила білоруська служба радіо "Свобода".

Як відомо, останнім часом в Білорусі проходять акції протесту в новому форматі – так звані "мовчазні протести".

Щоб не потрапити під статтю за участь у несанкціонованих мітингах, люди не викрикують гасел, виходять на вулиці без прапорів чи транспарантів. Вони лише аплодують, коли міліція починає їх витісняти з місця зібрання.

Напередодні в Мінську та інших білоруських містах міліція знову розганяла людей, які виходили на площі і аплодували. Джерело в МВС після цього повідомило, що востаннє були затримані близько 400 учасників "Революції через соціальні мережі". Звичайне покарання для них - штраф або 10-15 діб арешту.

Читайте також:

У Білорусі затримали близько 1800 учасників "мовчазних" протестів

В Інтернет потрапило відео, на якому силовикам у Мінську матом наказують "видавити натовп"

За вигукування гасел проти Лукашенка затримали глухонімого

У Білорусі закрили доступ до соціальних мереж

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: