Онук Мао Цзедуна став наймолодшим генералом армії Китаю

40-річний онук засновника КНР отримав звання генерал-майора. Він вважає, що китайський народ переносить свою любов до Мао Цзедуна на нього.

Єдиний онук колишнього китайського лідера Мао Цзедуна, 40-річний Мао Сінью, отримав підвищення по службі і став наймолодшим генералом Народно-визвольної армії Китаю.

Мао Сіньюй отримав звання генерал-майора 27 липня. "Це заслужене підвищення для Мао, який домігся цього своїми численними досягненнями", - заявив представник Академії військових наук, де і працює Сіньюй (онук Мао обіймає посаду заступника начальника Дослідницького інституту військової теорії та стратегії).

Офіційно влада країни поки що не коментує це повідомлення, щоб уникнути звинувачень у фаворитизмі.

Сам Сіньюй заявив, що китайський народ переносить свою любов до Цзедуна на нього.

Мао Сіньюй народився в 1970 році в сім'ї Мао Аньцина - середнього сина "великого керманича" (старший син засновника КНР загинув під час Корейської війни 1950-1953, а молодший помер від хвороби ще в дитинстві). Наймолодший генерал китайської армії зовні - невисокого зросту і дуже схильний до повноти. Одружений, виховує сина, веде власний блог в Інтернеті.

Нагадаємо, Мао Цзедун після кровопролитної громадянської війни в 1949 році оголосив про створення Китайської народної республіки, а себе проголосив її лідером. Він очолював державу аж до самої своєї смерті в 1976 році. Забальзамоване тіло Мао Цзедуна зберігається в мавзолеї Пекіна.

Читайте також:

Китай збільшив військовий бюджет до 78 мільярдів доларів

У Тибеті обрали перевтілення Будди за підтримки Компартії Китаю

Китай побив рекорд за кількістю людських страт у світі

Китайці створили "дешевого вбивцю" МіГ-29 на основі російських двигунів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: