Опубліковано 3D знімки Гітлера, зроблені на Олімпіаді 1936 року

У Німеччині випустили книжку з тривимірними зображеннями Гітлера, які були зроблені ще у 1930-х роках.

Гітлер в 3D_1
Bild
3D знімки Гітлера, зроблені на Олімпіаді 1936 року
Вперше побачили світ тривимірні фотографії керівників фашистської Німеччини на чолі з Адольфом Гітлером. Знімки було зроблені ще в 1930-х роках.

Як відомо, виготовляти тривимірні знімки почали ще в XIX столітті, проте лише в XX столітті за технологію вирішили взятися всерйоз, і зробили це німецькі націонал-соціалісти з метою пропаганди.

Особистий фотограф Гітлера Генріх Гофман виконав ряд знімків свого шефа на Берлінській Олімпіаді 1936 року. Знімки Гофман виготовив спільно з видавцем Вільгельмом Отто Шенштайном

Книга з цими знімками вийшла лише зараз. У книзі 212 сторінок, до знімків додаються спеціальні окуляри для їх перегляду.

Молодий мюнхенський фотограф Гофман після Першої світової війни почав друкувати знімки революційних подій і продавати листівки. Незабаром він вступив в націонал-социлістичну партію і став шукати зустрічі з Гітлером.

Познайомившись із ним на якомусь весіллі, Гофман зачарував Гітлера. "Ви підкорили мене!" - заявив ватажок нацистів Гофману, виконавши його мрію - призначивши його своїм особистим фотографом. Тим самим Гофман став найвпливовішим фотографом в Німеччині свого часу.

На свій експеримент Гофман пішов напередодні Олімпійських ігор, звернувшись за сприянням до Шенштайна. Для цього Гофман і Шенштайн вперше використали фотоапарати з подвійною оптикою. У книзі представлено 100 фотографій з цих спортивних змагань.

Виготовлення тривимірних зображень застосовувалося і противниками фашистської Німеччини. Ведучи аерофотозйомку і ретельно обробляючи отримані знімки, фахівці британських ВПС знайшли військові об'єкти, де виготовляли і з території яких запускалися знамениті ракети "Фау".

Нанесені за ним удари скоротили число жертв серед британського населення.

Читайте також: 

Сенсаційна знахідка: у нацистській Німеччині існувала технологія 3D

Британські шпигуни хотіли зробити з Гітлера добру та милу жінку

Під час війни Гітлер малював зворушливі картинки з сердечками і херувимами

Таємний секс-план Гітлера: кожний солдат Рейху мав отримати "надувну німкеню"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: