Пентагон готовий вирішувати іранську проблему будь-якими засобами

Дата публікації
Перегляди
1587
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Пентагон готовий вирішувати іранську проблему будь-якими засобами

У Пентагоні обіцяють не допустити появи в Ірані потужної зброї / Фото: obzzor.com

Американці вельми стурбовані тим, що Іран може зовсім скоро одержати ядерну зброю.

Пентагон запевняє, що Іран продовжує розвивати ядерну програму і в будь-який момент може створити ядерну зброю.

"За нашими оцінками, програма залишається на тому ж рівні. На даному етапі ми не знаємо, чи прийняли вони остаточне рішення розпочати роботи з виробництва ядерної зброї. Ми дуже стурбовані щодо того, чого вони можуть досягти... Не можна допустити отримання ядерної зброї Іраном", - зазначив представник Пентагону Джордж Літтл.

За його словами, США неодноразово ясно давали зрозуміти, що готові вирішувати іранську проблему будь-яким способом.

"Не можна допустити, щоб вони просунулися в цьому напрямку", - підкреслив Літтл, додавши, що США хотіли б, щоб Іран повернувся до переговорів по ядерній програмі.

Представник Пентагону наголосив, що вважає санкції найефективнішим способом тиску на Іран.

"Зараз іранський режим ізольований завдяки санкціям. Вони знають, як сильно ці санкції впливають на їх економіку. В даний час все залежить від самих іранців", - зазначив представник Пентагону.

Раніше директор національної розвідки США Джеймс Клеппер, виступаючи зі звітом перед конгресом, заявляв, що американські спецслужби отримують все більше доказів того, що Іран володіє усіма технічними можливостями для створення ядерної зброї. Разом з тим глава нацрозвідки дав зрозуміти, що в даний час Іран не проявляє явної агресії, а рішення про початок виробництва ядерної зброї залежить цілком від керівників країни.

Глава розвідувального управління міністерства оборони США Рональд Берджес підтримав колегу, зазначивши, що, за його даними, Іран не виступить ініціатором можливого конфлікту, а будь-яка різка реакція від нього можлива лише в разі провокацій. За його словами, Іран досяг високого рівня розвитку ракетних технологій – наразі іранські ракети здатні досягти більшості країн регіону та держав центральної Європи.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1587
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація