Північ Чехії охопили демонстрації проти циган

Поліція готується сьогодні до масових заворушень і обіцяє діяти жостко.

У місті Вансдорф на півночі Чехії сьогодні пройде антициганська демонстрація, поліція готується до безладів, пише ВВС Russian.

Демонстрацію організує Робоча партія соціальної справедливості проти громадян, які на їхню думку, не здатні пристосуватися.

За словами прес-секретаря мерії Вансдорфа, влада не могла заборонити демонстрацію проти циган, оскільки про партія повідомила про неї заздалегідь.

У Facebook про свою участь у сьогоднішній акції заявили більше 300 осіб. Забезпечувати безпеку під час демонстрації будуть 300 поліцейських.

І в разі заворушень, за словами прес-секретаря регіональної поліції, правоохоронні органи "будуть діяти жорстко".

Намагаючись пом'якшити напружену атмосферу, влада Вансдорфа запросили городян на дискусію в одному з кінотеатрів, яка відбудеться в суботу вранці.

В минулі вихідні масові антициганськи виступи проходили у Варнсдорфі, Новому Борі і Румбурку. Демонстранти влаштували погроми в циганських гуртожитках, закидали поліцейських камінням.

Для розгону маніфестації поліція застосувала водомети. Близько 40 учасників протестів затримали, п'ятьом пред'явлені звинувачення - їм загрожує до п'яти років в'язниці.

Читайте також:

У Чехії пройшов перший в історії країни гей-парад

Фінляндія слідом за Францією розпочала депортацію циганів

У пресу потрапив службовий припис про висилку циган з Франції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: