Путіну не пробачили "баранів" і "презервативи"

Дата публікації
Перегляди
2036
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Путіну не пробачили "баранів" і "презервативи"

Заяви Володимира Путіна перевірять на екстремізм / Фото: AFP

Російська опозиція зажадала від Генпрокуратури перевірити висловлювання Путіна на предмет екстремізму.

Депутат від партії "Справедлива Росія" Ілля Пономарьов направив генеральному прокурору РФ Юрію Чайці запит з проханням перевірити висловлювання прем'єр-міністра Володимира Путіна на предмет порушення 282 статті Кримінального кодексу ("екстремізм").

Як йдеться в запиті, зміст деяких фраз Путіна можна розцінити як "образливий, що підштовхує до протиборства і провокує ворожнечу між громадянами".

До документу додається стенограма висловлювань Путіна, які він зробив під час "прямої лінії", яка відбулася наприкінці минулого року.

"З ними теж будемо намагатися налагодити контакт. Що можна сказати наприкінці, йдіть до мене, бандерлоги", - сказав Путін про учасників протестів після виборів у Держдуму.

Ілля Пономарьов наголосив, що прем'єр допустив на адресу опозиціонерів вислів "барани", а символ протестувальників - білі стрічки - порівняв з контрацептивами.

"Якщо говорити відверто, я, коли побачив на екрані щось таке у деяких на грудях, чесно вам скажу, непристойно, але, тим не менше, я вирішив, що це пропаганда боротьби зі СНІДом, що це такі, пардон, контрацептиви повісили", - сказав тоді Путін.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2036
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація