Путін: у Лужкова не склалися відносини з Мєдвєдєвим

Володимир Путін зазначив, що відносини у Мєдвєдєва і Лужкова не склалися, а тому мерові Москви варто було вчасно нормалізувати ситуацію.

Прем’єр РФ Володимир Путін вважає, що звільненому з поста мера Москви Юрію Лужкову слід було вчасно нормалізувати свої відносини з президентом РФ Дмитром Мєдвєдєвим.

"Юрій Михайлович Лужков дуже багато зробив для розвитку Москви і до певної міри є знаковою постаттю сучасної Росії. Але цілком очевидно, що відносини у мера Москви з президентом не склалися, а тим часом мер є підлеглим президента, а не навпаки. Тому потрібно було вчасно вжити необхідні кроки для нормалізації цієї ситуації ", - заявив Путін.

При цьому глава уряду зазначив, що Мєдвєдєв діяв "в суворій відповідності до закону".

Тепер протягом 14 днів єдинороси повинні представити президентові список потенційних кандидатів на пост столичного градоначальника. І Путін обіцяє висловити при обговоренні свою думку.

"Ми обговорювали з Дмитром Анатолійовичем це питання ... Я впевнений, що в цьому випадку закон буде дотриманий, і порядок, який Дмитро Анатолійович ввів, буде виконаний ... Я думаю, у мене буде можливість висловити свою думку", - сказав прем'єр РФ .

Нагадаємо, президент Росії Дмитро Мєдвєдєв достроково відправив у відставку мера Москви Юрія Лужкова. Відповідний указ був підписаний 28 вересня.

Мєдвєдєв наголосив, що втратив довіру до Юрія Лужкова, як мера Москви, через що підписав указ про звільнення.

У свою чергу, Лужков заявив, що не має наміру йти з політики.

Читайте також:

Мєдвєдєв пояснив, чому звільнив Лужкова

Мєдвєдєв не виключив нових звільнень

Лужков вийшов із "Єдиної Росії"

Мєдвєдєв призначив тимчасово виконуючого обов'язки мера Москви

ВідеоПутін: у Лужкова не склалися відносини з Мєдвєдєвим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: