Путін: у Лужкова не склалися відносини з Мєдвєдєвим

Володимир Путін зазначив, що відносини у Мєдвєдєва і Лужкова не склалися, а тому мерові Москви варто було вчасно нормалізувати ситуацію.

Прем’єр РФ Володимир Путін вважає, що звільненому з поста мера Москви Юрію Лужкову слід було вчасно нормалізувати свої відносини з президентом РФ Дмитром Мєдвєдєвим.

"Юрій Михайлович Лужков дуже багато зробив для розвитку Москви і до певної міри є знаковою постаттю сучасної Росії. Але цілком очевидно, що відносини у мера Москви з президентом не склалися, а тим часом мер є підлеглим президента, а не навпаки. Тому потрібно було вчасно вжити необхідні кроки для нормалізації цієї ситуації ", - заявив Путін.

При цьому глава уряду зазначив, що Мєдвєдєв діяв "в суворій відповідності до закону".

Тепер протягом 14 днів єдинороси повинні представити президентові список потенційних кандидатів на пост столичного градоначальника. І Путін обіцяє висловити при обговоренні свою думку.

"Ми обговорювали з Дмитром Анатолійовичем це питання ... Я впевнений, що в цьому випадку закон буде дотриманий, і порядок, який Дмитро Анатолійович ввів, буде виконаний ... Я думаю, у мене буде можливість висловити свою думку", - сказав прем'єр РФ .

Нагадаємо, президент Росії Дмитро Мєдвєдєв достроково відправив у відставку мера Москви Юрія Лужкова. Відповідний указ був підписаний 28 вересня.

Мєдвєдєв наголосив, що втратив довіру до Юрія Лужкова, як мера Москви, через що підписав указ про звільнення.

У свою чергу, Лужков заявив, що не має наміру йти з політики.

Читайте також:

Мєдвєдєв пояснив, чому звільнив Лужкова

Мєдвєдєв не виключив нових звільнень

Лужков вийшов із "Єдиної Росії"

Мєдвєдєв призначив тимчасово виконуючого обов'язки мера Москви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: