Росія передала Польщі чергові розсекречені матеріали про Катинь

Генпрокуратура РФ надала Польщі копії розсекречених томів кримінальної справи про розстріл польських громадян у Катині.

Генеральна прокуратура Росії передала Польщі копії 11 розсекречених томів кримінальної справи про розстріл польських громадян у Катині.

Матеріали були передані в рамках виконання Генпрокуратурою Росії запиту польської сторони про надання правової допомоги.

У матеріалах містяться запити головного дослідного центру Міністерства внутрішніх справ (МВС) Росії, довідки про судимості і місця поховання військовополонених.

У прокуратурі повідомили, що в міру розсекречення матеріалів даної справи російська сторона передає їх Польщі. У прокуратурі також нагадали, що на виконання доручення президента Росії Дмитра Мєдвєдєва, в травні минулого року були передані 67 томів, у вересні – 20 томів і в грудні минулого року – 50 томів. "Всього разом з сьогоднішніми 11 томами Росія передала Польщі 148 томів цієї кримінальної справи", - сказали представники відомства.

Польська сторона, у свою чергу, зазначила, що передані сьогодні томи - останні з розсекречених на сьогоднішній день. Польща буде очікувати розсекречення наступних томів.

Читайте також:

Росія може реабілітувати розстріляних у Катині польських офіцерів

Онук Сталіна вимагає від Росії 100 млн за звинувачення по Катині

Кремль назвав умову передачі Польщі секретних матеріалів про Катинь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: