Росія знищить "непатріотичний" острів, який відплив до Естонії

Плавучий острів можуть знищити, якщо він наблизиться до греблі російської ГЕС.

Плавучий острів, який поплив з Росії до Естонії, може бути знищений, якщо припливе занадто близько до греблі російської ГЕС на Нарві.

Зараз острів знаходиться в 106 метрах від греблі, але якщо ця відстань скоротиться до 50 метрів, буде запущений екстрений план зі знищення острова. 

10 липня кризова комісія повідомила, що на російській стороні почалася підготовка до пропуску острова через греблю. 

Одне з рішень - підняти воду в шлюзах ГЕС, коли острів підійде ближче. Тоді, ймовірно, він розколеться і попливе у Фінську затоку.

Естонські ЗМІ іронізують, що росіяни вирішили покарати непатріотичний острів. А щоб ніхто, окрім "перебіжчика" не постраждав, під час операції буде заборонено наближатися до відкритої греблі ближче, ніж на 500 метрів. Шматки острова, що утворяться, можуть представляти небезпеку для рибалок і плавців. 

Острів площею в 4 гектари відколовся від російського берега водосховища, а в червні течія відігнала його в естонські води. "Втікач" застряг між двома островами поблизу високовольтних ліній. 

Всього в прикордонному водосховищі більше десятка плавучих островів. Висадитися на таких ділянках суші неможливо, користі від них немає, в той же час вони представляють небезпеку для будівель на узбережжі. 

Читайте також:

Росія запустила стратегічну ракету

Росіяни найбільше бояться кризи, алкоголізму й НАТО

На грузинському кордоні затримано групу українців-нелегалів

МЗС України: ЧФ грубо порушує угоду між Україною та Росією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: