Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Російські хакери планують атаки перед Олімпійськими іграми 2018

Експерти зафіксували активність з боку кібер-терористів.

Російські хакери можуть атакувати антидопінгові агентства у відповідь на відсторонення Росії від участі в Олімпійських іграх 2018 у Південній Кореї, пише Reuters з посиланням на дослідників американської компанії з кібербезпеки ThreatConnect.

Як зазначається, експерти зафіксували деяку активність з боку кібер-терористів. Зокрема протягом місяця було знайдено три веб-домени, що імітують домени Всесвітнього антидопінгового агентства, антидопінгового агентства США та Олімпійської ради Азії.

У ThreatConnect вважають, що саме їх можуть використати для майбутніх атак. Хоча прямих доказів щодо подальшого їхнього використання з протиправною метою немає.

Водночас експерти кажуть, що в усьому цьому побачили схожість з методами, які були використані 2016 року російською хакерською групою Fancy Bear, коли їх звинуватили в крадіжці конфіденційної медичної інформації про спортсменів-олімпійців з США.

Нагадаємо, МОК дискваліфікував збірну Росії з Олімпіади - 2018 через допінговий скандал. Взяти у ній участь зможуть "чисті" спортсмени і під олімпійським прапором.

За вживання спортсменами допінгу МОК вже відібрав у Росії 11 медалей Сочі-2014.

ВідеоПід нейтральним прапором: чи поїде збірна Росії на Олімпіаду

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції