Російські міліціонери отримуватимуть зарплатню в тисячу доларів

Президент Росіяї прийняв рішення встановити, починаючи з 1 січня 2012 року, грошове забезпечення лейтенанта міліції - 33 тисяч рублів.

23 вересня, президент РФ Дмитро Мєдвєдєв заявив, що прийнято рішення встановити, починаючи з 1 січня 2012 року, грошове забезпечення лейтенанта міліції на рівні не нижче 33 тисяч рублів на місяць (трохи більше тисячі доларів США).

У МВС РФ вже підтвердили ці слова голови держави. "Зараз в середньому зарплатня міліціонера становить 12,5 тисяч рублів. Планується, що грошове забезпечення буде збільшено в 2,6 рази до 33 тисяч рублів", - пояснили в міністерстві.

Нагадаємо, наприкінці квітня цього року міністр внутрішніх справ РФ Рашид Нургалієв повідомляв, що таке збільшення дозволить наблизитися до європейського рівня зарплатні співробітників правоохоронних органів. Але він зазначав, що для планованого підвищення грошового забезпечення в 2012 році буде потрібно додатково 150 мільярдів рублів (близько 5 млрд доларів).

Нагадаємо, законопроект про поліцію було представлено російському суспільству на початку серпня цього року. Він має прийти на зміну чинному в Росії з 1991 року закону "Про міліцію". Новий закон має набути чинності з 1 січня 2011 року.

Як повідомлялося, президент РФ Дмитро Мєдвєдєв розповів про деталі реформи МВС. Він зазначив, що потрібно ввести жетони для патрульних і дільничних співробітників міліції з зазначенням їхніх даних, а також зобов'язати працівників МВС зачитувати права ймовірним злочинцям під час затримання.

Читайте також:

У російському відділку міліції помер затриманий

Перейменування російської міліції в поліцію обійдеться у сотні мільйонів рублів

Росіяни запропонували перейменувати міліцію на "інквізицію"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: