Руйнівний циклон Ксав'єр наблизився до кордонів України

Руйнівний циклон Ксав'єр наблизився до кордонів України

Жертвами циклону стали п'ять осіб, ще 49 отримали поранення

У Польщі від циклону загинуло п'ятеро людей.

Ураганний вітер циклону "Ксав'єр", який вирує над Європою, обрушився на Польщу. Він валив дерева і зривав дахи , порушив графік руху поїздів та літаків , викликав перебої в електропостачанні.

Жертвами циклону там стали п'ять осіб, ще 49 отримали поранення. Троє загинули на півночі країни у власній машині, на яку від вітру впало дерево. Один чоловік загинув на південному заході країни , ремонтуючи фасад будинку. Поліція вважає, що його здуло з балкона. Ще одна людина загинула при зіткненні автобуса з деревом. Десятки пасажирів були поранені.

Весь цей час в авральному режимі працює пожежна служба, прибираючи з доріг і вулиць повалені дерева. Її співробітники здійснили за першу добу після удару стихії 4,7 тисячі виїздів. Аварійні служби відновлюють подачу електрики, порушену через сніг та вітер. На піку негоду в п'ятницю без світла опинилися 400 тисяч осіб.

Нагадаємо, що не меншої шкоди циклон "Ксав'єр", який визнали найпотужнішим за останні 30 років, накоїв у інших європейських країнах. Сильна буря вдарила по країнах Північної Європи, викликавши хаос на дорогах і затоплення прибережних районів.

У Європі вирує найпотужніший за останні 30 років шторм

У Європі вирує найпотужніший за останні 30 років шторм

Повʼязані теми:

Наступна публікація