Саакашвілі готовий вислухати Росію

Президент Грузії готовий до діалогу з Росією. Він визнав, що мати поруч "вороже налаштованого сусіда" - небезпечно.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі вважає, що, незважаючи на окупацію грузинських територій, його країна готова почати діалог з Росією.

"Ми готові до діалогу, до переговорів без попередніх умов. Необхідно вирішити всі проблеми за допомогою безпосереднього спілкування", - заявив грузинський лідер в інтерв'ю французькому телеканалу.

Саакашвілі наголосив, що Тбілісі чудово усвідомлює, що дуже небезпечно - мати поруч великого сусіда, який налаштований вороже: "З таким сусідом необхідно підтримувати діалог. Це перший крок. За ним повинен послідувати крок другий, необхідний для зміни ситуації".

Він зазначив, що багато країн ЄС та інші важливі гравці на світовій арені визнали, що "дії Росії - це незаконна окупація, тому потрібно дати людям право повернутися на батьківщину".

"Ми спостерігаємо територіальне захоплення в стилі XIX століття, яке неприйнятне у XXI столітті. Я сподіваюся, що Росія модернізується і стане фактором стабільності, а не джерелом небезпек і проблем", - вважає президент Грузії.

Нагадаємо, 20 вересня МЗС Грузії виключив можливість налагодження відносин між двома країнами у зв'язку з "агресивною риторикою", яку веде Москва.

Заява Тбілісі стала відповіддю на слова міністра оборони РФ Анатолія Сердюкова, який заявив, що в разі виникнення нового збройного конфлікту з Грузією, російська армія розіб'є противника ще швидше, ніж в ході війни в Південній Осетії в 2008 році.

Читайте також:

Грузини назвали Саакашвілі найбагатшим політиком

Мєдвєдєв не поїде на щорічну Мюнхенську конференцію через Саакашвілі

Парламент Грузії прийняв нову конституцію, яка обмежила владу Саакашвілі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: