Саакашвілі: Мєдвєдєв іде, і "поганий хлопчик" Путін повертається

Президент Грузії Михайло Саакашвілі впевнений, що в Кремль його не запросять - "наскільки я чую з ЗМІ, зараз вони зайняті отруєнням один одного".

Президент Грузії Михайло Саакашвілі на ток-шоу телекомпанії Al Jazeera заявив, що між президентом і прем'єр-міністром Росії намітилися суперечності.

На питання, якими він бачить відносини з Росією в умовах, коли Дмитро Мєдвєдєв каже, що почне переговори лише з новим лідером Грузії, Саакашвілі відповів: "У мене таке враження, що Мєдвєдєв йде, і Володимир Путін повертається".

"У ліберала Мєдвєдєва цілком може бути таке бажання, але це суперечить бажанням "поганого хлопчика" Путіна", - зауважив президент Грузії.

За словами Саакашвілі, незважаючи на те, що Росія окупувала 20% територій Грузії, він готовий розпочати переговори без будь-яких попередніх умов.

На питання, чи думає він все ще, що в Кремлі готують отрути, і чи готовий він поїхати до Москви у разі запрошення, Саакашвілі запевнив, що в Кремль його не запросять. "Що ж до отрут, наскільки я чую з ЗМІ, зараз вони зайняті отруєнням один одного", - додав він.

Читайте також:

Приїхавши в ООН, Саакашвілі пішов на ТБ розкривати "безжальне ярмо" Путіна

Путін: нової війни на Північному Кавказі не буде

Перекладач Саакашвілі сплутав генерала НАТО з Пенелопою Круз

У Китаї Мєдвєдєва прийняли як символ країни, що дала світу сталінізм

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: