Сьогодні відбудеться всесвітня акція Година Землі

Населення 120 країн о 20:30 за київським часом на одну годину вимкне світло, щоб показати необхідність спільних дій по боротьбі із змінами клімату на планеті.

Екологічна акція Година Землі, в рамках якої люди по всьому світу сьогодні, 27 березня, на годину вимкнуть світло, обіцяє стати наймасштабнішою за всю історію свого існування.

За даними Всесвітнього фонду дикої природи (WWF), який є ініціатором проведення Години Землі, кількість учасників сьогоднішнього заходу складе близько 1 млрд чоловік по всій планеті.

"Ми чекаємо, що цього року в акції візьмуть участь близько 1 млрд чоловік - свою участь вже підтвердили 120 країн", - повідомила прес-секретар WWF Росії Катерина Льовіцкая.

О 20:30, в суботу, 27 березня, люди по всьому світу вимкнуть світло і електроприлади на одну годину, щоб показати необхідність спільних дій по боротьбі із змінами клімату.

Національний екологічний центр України (НЕЦУ) разом з Всесвітнім фондом природи закликає українців, а також компанії, що працюють в країні, приєднатися до унікальної глобальної акції.

Вперше Година Землі пройшла в 2007 році в Сіднеї. Вже наступного року в акції взяли участь більше 50 мільйонів чоловік в більш ніж 370 містах 35 країн світу. У 2009 році кількість країн-учасниць досягла 88, міст - більше 1,4 тисяч, в Годині Землі взяли участь близько мільярда чоловік по всьому світу.

Україна офіційно приєдналася до ініціативи Година Землі минулого року.

Читайте також:

Греція стала лідером з відключення світла у Годину Землі

28 березня в Україні погасне світло

Мільйони людей на планеті взяли участь в акції ”Година Землі"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: