"Справжнім диктатором" в Сирії виявилася дружина президента

Дата публікації
Перегляди
3003
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Справжнім диктатором" в Сирії виявилася дружина президента

Асма Асад кохає чоловіка і називає себе диктатором / Фото: AFP

36-річна Асма Асад в одному з електронних листів зізналася, що саме вона є "диктатором" в родині.

Асма Асад, 36-річна дружина президента Сирії Башара Асада, в одному з електронних листів до своєї подруги назвала себе "справжнім диктатором в родині".

Зауваження про "диктатора" Асма зробила частково жартома, обмінюючись думкою про те, як багато уваги подружжя приділяє одне одному. "В сім'ї я диктатор, у нього немає вибору", - написала вона про свого чоловіка.

Однак, зазначає британське видання The Telegraph, її використання слова стосовно чоловіка припускає, що вона розуміє, як інші ставляться до нього.

Британські ЗМІ отримали доступ до більш ніж 3000 електронних листів з приватних поштових скриньок Асада та його дружини.

Листи газетам передали сирійські опозиціонери з Вищої революційної ради. Причому журналісти змогли підтвердити справжність більшої частини документів, зв'язавшись з десятком кореспондентів Асада, чиї контакти опинилися в електронному листуванні.

Судячи з листування, Асма Асад (до речі, уродженка Великобританії), в розпал військових дій в країні витрачає багато коштів на розкішні речі. Зокрема, вона витратила тисячі доларів на закупівлю через Інтернет красивих предметів на кшталт люстри з Парижа і набору для фондю.

При цьому, вочевидь, вона розуміє, що чотири десятиліття правління сім'ї Асада можуть закінчитися найближчим часом.

"Якщо ми сильні разом, ми подолаємо це разом ... Я люблю тебе ... ", - написала вона в одному з листів до свого чоловіка.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3003
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація