США ввели санкції проти Ірану через створення балістичних ракет

Під санкції США потрапила іранська компанія Iranian Novini System Management.

США ввели санкції щодо чиновників Ірану та однієї іранської компанії у зв'язку з програмою зі створення балістичних ракет в країні.

Про це інформує Міністерство фінансів США.

Під санкції також потрапив громадянин Китаю і китайські компанії. Наголошується, що санкції введені проти чиновників Мортеза Фарасатпури і Рахіма Ахмаді.

Фарасатпур займається продажем і доставкою вибухових речовин для сирійського уряду. Тим часом, Ахмаді є директором іранської групи Shahid Bakeri Industries Group. Ця компанія відповідає за іранську ракетну програму. Також під санкції США потрапила іранська компанія Iranian Novini System Management. Крім цього, ввели санкції проти китайського чиновника Руана Рунлінга.

Його уряд США звинувачує в підтримці програми зі створення балістичних ракет в Ірані.

Крім того, під санкції потрапили три китайські компанії: Shanghai Gang Quan Trade Co., Shanghai North Transway International Trading Co і , Shanghai North Begins International.

Держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що іранська ядерна угода була провалена й не досягла поставлених перед нею цілей.

Він наголосив, що ця домовленість, яка була укладена попередньою адміністрацію президента США, відображає невдалий підхід до розв'язання всіх проблем, які Іран створює в регіоні.

За словами держсекретаря США, Іран є "світовим лідером" серед держав-спонсорів тероризму.

ВідеоРосія та Іран пригрозили США застосуванням сили

Залиште свій коментар