Статистика довела, що "ангели-охоронці" рятують людей від катастроф

Соціологи проаналізували понад 200 аварій за 30 років і визначили, що ці транспортні засоби були заповнені на 61%.

У всіх без винятку катастрофах обов'язково знаходяться люди, які уникли біди. Так і з Ту-134, що розбився під Петрозаводськом - кілька провідних програмістів великої місцевої компанії повинні були летіти нещасливим рейсом у відпустку, але не полетіли - в останній момент не вийшло стикування рейсів, пише "Комсомольская правда".

Валерій Ісаков, кандидат механіко-математичних наук і провідник невеликої групи дослідників аномальних явищ сказав газеті, що існує статистична аномалія, яку можна інтерпретувати різними способами, в тому числі, з точки зору релігії.

Ще в 1958 році американський соціолог Джеймс Стаунтон проаналізував понад 200 залізничних аварій за попередні 30 років. Виявилося, що поїзди, які закінчили свій шлях трагічно, в середньому були заповнені на 61% від максимально можливого числа пасажирів. У той час як в благополучні поїздки відправлялися не менше 76%. Ось ці 15% і дають привід підозрювати існування вищих сил.

Російські математики скористалися також даними знаменитого американського письменника-містика Стівена Кінга, який звернув увагу на авіакатастрофи. Після однієї з авіакатастроф на маршруті Денвер - Бостон (США) Кінг подзвонив в авіакомпанію, і йому повідомили, що 16 чоловік не полетіли смертельним рейсом - здали квитки. Ще троє запізнилися. Звичайно ж, за статистикою, від подорожей відмовлялися не більше 10 чоловік, а запізнилися і зовсім рідкість.

По західній статистиці, якою скористалися російські вчені, за останні 20 років від рейсів, що закінчилися катастрофами, відмовлялися на 18% більше пасажирів, ніж від благополучних.

Сам Кінг запропонував майже матеріалістичну гіпотезу. Мовляв, часом у людей прокидається "система підсвідомої сигналізації". Та, яка спочатку була добре розвинена у наших далеких предків і не дозволяла потрапляти в лабети шаблезубих тигрів, а потім зачахла за непотрібністю. Залишки цієї системи іноді проявляються у вигляді інтуїції.

Нагадаємо, авіакатастрофа ТУ-134 сталася в ніч на 21 червня. Літак вилетів з Москви о 22.30 за московським часом (21.30 за Києвом) понеділка і здійснив жорстку посадку в кілометрі від аеропорту Петрозаводська.

Все про авіакатастрофу в Карелії читайте тут.

Читайте також:

Жахлива авіакатастрофа Ту-134 в Росії

Блогерів зворушив безіменний герой, який безстрашно рятував людей з палаючого Ту-134

Делегація Польщі не ризикнула летіти до Смоленська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: