Танцівниця докладно описала секс-вечірки в стилі "бунга-бунга" у Берлусконі

Дівчата танцювали самбу, а Берлусконі мацав їх за груди, сідниці та інші інтимні частини тіла. Все це називалося грою "бунга-бунга".

На прем'єр-міністра Італії Сильвіо Берлусконі, якого прокуратура Мілана звинувачує в причетності до проституції неповнолітніх та зловживанні службовим становищем (так звана "справа Рубі"), обрушився потік нових звинувачень, включаючи докладний опис секс-вечірки в стилі "бунга-бунга" за участю глави уряду.

Останні із звинувачень надійшли на 227 сторінках документів, представлених до італійського парламенту, серед яких роздруківки телефонних розмов.

У витягах, опублікованих на сайті журналу L'Espresso, виконавиця танцю живота Марія Макдоум описала одну з вечірок.

"Коли обід закінчився, прем'єр-міністр сказав: "А тепер перейдемо до бунга-бунга "- і пояснив, що це таке, це сексуальна розвага", - заявила танцівниця.

"Бразильська дівчина в пов'язці на стегнах танцювала самбу в непристойній манері. Прем'єр-міністр торкався до її грудей і до інших інтимних частин її тіла. Інші дівчата теж танцювали, демонструючи свої груди і зади, наближаючись до прем'єр-міністра, який торкався до їхніх інтимних місць . Я була нажахана", - розповіла Макдоум.

Нагадаємо, з приводу поведінки Берлусконі висловися навіть Папа Римський. Він зазначив, що офіційні особи повинні подавати переконливий моральний приклад. Сам Берлусконі все заперечує.

Читайте також:

Берлусконі заплатив моделі 117 тисяч євро за участь у його вечірках

У Берлусконі виявили гарем із 14 жінок

Берлусконі розважався з повіями, поки в нього гостював Путін

Берлусконі заявив, що ніколи не фліртував з комуністками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: