The New York Times змусить платити за доступ до сайту

З наступного місяця необмежена підписка на інтернет-версію видання обійдеться користувачеві в 20 доларів.

Третя за популярністю газета в США, The New York Times планує в наступному місяці ввести платний доступ до матеріалів на своєму сайті. Обмежена кількість статей буде як і раніше доступна безкоштовно. Більш того, будь-який користувач, який перейде на сайт через пошуковик Google, зможе прочитати першу сторінку статті, навіть якщо цей ліміт був вичерпаний.

Необмежена підписка на інтернет-версію видання обійдеться користувачеві в 20 доларів на місяць; пакет, що включає доступ до сайту і додаток для планшета iPad - 10 доларів на місяць, а підписка і на друковану, і на інтернет-версію - 11,7+ доларів на місяць.

За останні кілька років інтернет-версія газети The New York Times встигла випробувати кілька моделей, які пропонують відвідувачам заплатити за перегляд онлайнового контенту. Всі ці моделі, проте, виявилися не надто успішними.

Наприклад, у 2007 році, через два роки після відкриття, припинив свою роботу сервіс TimesSelect (що можна перевести як "вибране газети Times"). Цей розділ пропонував платний доступ до популярних авторських колонок і архіву новин з 1851 року. Зараз сервіс працює безкоштовно.

Керівник The New York Times Артур Сульцбергер-молодший у вересні минулого року заявив, що "паперова" версія газети в майбутньому перестане існувати. Він підкреслив, що видання покладає всі великі надії на онлайн-формат, оскільки обсяги тиражів і виручка від продажу рекламних площ (з 2008 по 2009 вона впала на 27,2%) неухильно знижуються.

У червні 2010 року платний доступ до матеріалів на сайті ввели британські газети The Times і The Sunday Times. У результаті число унікальних відвідувачів інтернет-версій цих видань скоротилося на 62% (з 4 млн до 2,4 млн), а кількість переглянутих сторінок - на 90% (з 41 млн у травні до 4 млн у вересні 2010 року).

Читайте також:

New York Times в майбутньому ліквідує "паперове" видання

Associated Press зрівняло в правах блог та ЗМІ

Офіційна газета Ватикану визнала Гомера Сімпсона справжнім католиком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: