Трамп запровадив режим НС в американських комп’ютерних мережах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Влада країни хоче захиститися від іноземного електронного втручання.

Комп’ютерні мережі США працюватимуть у режимі надзвичайної ситуації. Його запроваджено рішенням президент країни Дональда Трампа, повідомляє ВВС.

Глава Білого дому пояснив, що хоче захистити американців від "іноземних супротивників", тому забороняє компаніям використовувати ризиковані, на думку офіційної влади, телекомунікації виробників з-за кордону.

ВідеоТоргове протистояння: Трамп запровадив 25% мита на китайські товари

Підвищення податку до 25% уже почало діяти на майже 6 тисяч категорій китайських товарів. Та Трамп хоче запровадити мито і на решту китайської продукції, вартістю 200 мільярдів доларів. Торгову американсько-китайську війну Трамп розпочав торік, бо, зокрема, вважає Китай викрадачем американської інтелектуальної власності.  

Торгове протистояння: Трамп запровадив 25% мита на китайські товари

При цьому жодна фірма в указі Трампа не згадано, однак аналітики вважають, що мова йде насамперед про китайського телекомунікаційного гіганта Huawei. Продукція цього бренду викликає занепокоєння в США та низці інших країн – китайців підозрюють у стеженні за користувачами та використанні вразливих місць в інфраструктурі інших країн.

Рішення Трампа знайшло розуміння в голови Федеральної комісії з питань зв'язку Ажіта Пая, який заявив, що це "значний крок до забезпечення мереж Америки".

Залиште свій коментар

Вибір редакції