У Дагестані знищено ватажка бойовиків

У Дагестані під час спецоперації знищений ватажок Хасавюртського диверсійно-терористичного угрупування Ібрагім Мухучев, відомий як Абу Умар.

Ватажка Хасавюртського диверсійно-терористичного угрупування Ібрагіма Мухучева, відомого як Абу Умар, було знищено у Дагестані під час спецоперації.

"При спробі прорватися через оточення в заблокованому будинку в мікрорайоні Грозненський міста Хасавюрта вогнем у відповідь знищені Ібрагім Мухучев на прізвисько Абу Умар і його громадянська дружина", - повідомив представник Національного антитерористичного комітету Росії Микола Синцов.

За його словами, в одному з приватних будинків на вулиці Дачний проїзд був заблокований ватажок Хасавюртського диверсійно-терористичного угрупування разом з цивільною дружиною.

Абу Умар зробив спробу прорватися через оточення правоохоронних органів, стріляючи з пістолета, а в руці у його дружини була граната.

Синцов наголосивив, що Мухучев, до того як став ватажком терористичного угруповання, був підривником. Він причетний до ряду злочинів терористичної спрямованості.

Нагадаємо, нещодавно російські силовики повідомили про вбивство "конкурента" Доку Умарова - головного емісара "Аль-Каїди" на Північному Кавказі Халеда Юсефа Мухаммеда Аль-Емірата.

Читайте також:

Кадиров: Хороший Умаров - мертвий Умаров, не доведено, що ця "крисоматка" вижила

Кадиров заявив, що відправляє ваххабітів одразу в пекло

Таємна операція в Чечні 1996 року обернулася масовим вбивством

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: