У Франції помер останній гей, який пройшов Бухенвальд

У віці 98 років у Франції помер гомосексуаліст Рудольф Брацда, який через свою орієнтацію в роки Другої світової потрапив у концтабір.

У місті Бантценхайм на сході Франції помер останній, що залишався в живих, гомосексуаліст, який через свою сексуальну орієнтацію в 1942 році потрапив у концентраційний табір у Бухенвальді.

Рудольфу Брацда було 98 років. За словами його друзів, він помер з природних причин.

Рудольф Брацда народився в 1913 році в Тюрінгії. У 1937 році він на півроку потрапив до в'язниці, а потім був висланий з Німеччини і оселився на території сучасної Чехії.

Після окупації німецькими військами цього регіону, він знову був ув'язнений за гомосексуалізм, а після закінчення тюремного терміну його відправили до концтабору.

З 1942 по 1945 рік Брацда перебував у концтаборі Бухенвальд і був звільнений військовими союзниками разом з іншими ув'язненими, які вижили.

Після війни Брацда переїхав до Франції і провів в Ельзасі залишок життя. У квітні 2011 року він був нагороджений французьким Орденом Почесного легіону.

До кінця Другої світової війни Бухенвальд був найбільшим з концентраційних таборів. У квітні 1945 року союзники звільнили з нього 21 тисячу ув'язнених. Всього до Бухенвальда в різний час були відправлені 250 тисяч людей.

За оцінками правозахисних організацій, в німецьких концентраційних таборах на території Європи перебували від 10 до 15 тисяч гомосексуалістів.

Читайте також:

Під час війни Гітлер малював зворушливі картинки з сердечками і херувимами

Найбільш розшукуваного нацистського злочинця визнали невинним

У Бразилії впроваджують День гетеросексуалів на противагу гей-парадам

Таємний секс-план Гітлера: кожний солдат Рейху мав отримати "надувну німкеню"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: