У Білорусі засудили п’ятьох опозиціонерів

Опозиціонерів, винних у масових заворушеннях у Мінську під час президентських виборів, засуджено до позбавлення волі на термін від 3 до 4 років у колонії посиленого режиму.

Суд Жовтневого району Мінська визнав п’ятьох опозиціонерів винними в участі у масових заворушеннях у Мінську під час президентських виборів 19 грудня 2010 року.

Опозиціонерів Дмитра Дрозда, Олеся Киркевича, Павла Виноградова, Андрія Протасеню і Володимира Хоміченка засуджено до позбавлення волі на термін від 3 до 4 років у колонії посиленого режиму.

Зокрема, Киркевичу і Виноградову суд призначив покарання у вигляді позбавлення волі на термін 4 роки в колонії посиленого режиму, інших засуджено до трьох років з відбуванням покарання в колонії посиленого режиму.

Суд також призначив обвинуваченому Хоміченку примусове лікування від алкоголізму.

Всі вони звинувачуються в участі у масових заворушеннях (частина 2 статті 293 КК Білорусі). Обвинувач підкреслив, що 19 грудня, на підставі надуманих приводів про недемократичність виборів і фальсифікацію їх результатів обвинувачені приєдналися до натовпу і взяли активну участь у діях, що грубо порушують громадський порядок і супроводжуються збройним опором представникам влади.

Раніше у цій справі було засуджено 9 осіб. Раніше повідомлялося, що перед Фрунзенським судом Мінська постануть відразу шість демократичних активістів.

Зокрема, у четвер, 5 травня, у Фрунзенському суді починається розгляд справи кандидатів у президенти Володимира Некляєва і Віталія Римашевського, а також активістів їхніх виборчих штабів.

Читайте також:

Секретні документи: Захід планував влаштувати переворот у Білорусі

Лукашенко заборонив державним ЗМІ писати про кризу

У Нідерландах заарештували білоруського шпигуна

Майже половина українців хоче союзну державу з Росією та Білоруссю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: